50m fiú gyorsúszás I. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Reizinger Máté |
38,80 mp |
50m fiú gyorsúszás II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
5 |
Csattos Máté |
34,87 mp |
50m leány gyorsúszás II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Fehérvári Anna |
33,28 mp |
2 |
Nagy Viktória |
33,70 mp |
50m fiú mellúszás I. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Antal Tamás |
50,61 mp |
50m fiú mellúszás II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
6 |
László Bence |
49,32 mp |
50m leány mellúszás II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
3 |
Szigeti Petra |
45,81 mp |
50m fiú hátúszás I. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Reizinger Máté |
45,69 mp |
50m fiú hátúszás II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
László Bence |
38,83 mp |
50m leány hátúszás II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Fehérvári Réka |
36,40 mp |
3 |
Fehérvári Anna |
38,06 mp |
4x50m fiú gyorsváltó II. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
3 |
Csattos-László-Antal-Nagy |
2 p 41,15 mp |
|
100m fiú gyorsúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Várteleki Richárd |
1 p 04,74 mp |
100m leány gyorsúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Reizinger Dóra |
1 p 04,32 mp |
100m leány gyorsúszás IV. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Simon Kata |
1 p 09,24 mp |
100m fiú mellúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
László Ádám |
1 p 22,87 mp |
100m leány mellúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Kőszegi Lilla |
1 p 27,38 mp |
100m fiú hátúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
László Ádám |
1 p 10,59 mp |
100m leány hátúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Reizinger Dóra |
1 p 10,83 mp |
100m leány hátúszás IV. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Simon Kata |
1 p 15,96 mp |
100m fiú pillangóúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
2 |
Várteleki Richárd |
1 p 12,65 mp |
100m leány pillangóúszás III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Bévárdi Zsófi |
1 p 14,71 mp |
2 |
Kőszegi Lilla |
1 p 15,27 mp |
100m leány pillangóúszás IV. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
3 |
Stein Dorina |
1 p 17,27 mp |
4x50m fiú gyorsváltó III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Várteleki-László-Sinka-Boda |
2 p 06,34 mp |
4x50m leány gyorsváltó III. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Reizinger-Bévárdi-Kőszegi-Vincze |
2 p 08,36 mp |
4x50m leány gyorsváltó IV. kcs |
Helyezés |
Név |
Idő |
1 |
Simon-Stein-Mezei-Boros |
2 p 09,87 mp |
|